Berat Kandili Mesajı Belediye Başkanı

By | February 15, 2022

Berat Kandili Mesajı Belediye Başkanı. Silivri belediye başkanı volkan yılmaz, berat kandili nedeniyle yayınladığı mesajında, “bu mübarek günde vatanımızın ilelebet korunmasını, milletimizin birlik ve beraberliğinin daim olmasını, tüm i̇slam coğrafyasının huzur içinde yaşamasını yüce allah’tan niyaz ederim” dedi. 27 mart 2021 cumartesi 11:46 araban ilçesi belediye başkanı hasan doğru, berat kandili mesajında bu mübarek gece vesilesiyle, milletimizin her türlü dert ve sıkıntıdan beri olmasını diliyor.

Çağlayancerit Belediye Başkanı Hanifi Sarıaltun, Berat
Çağlayancerit Belediye Başkanı Hanifi Sarıaltun, Berat from www.haber46.com.tr

Başkan zorluoğlu mesajında, ramazan ayının müjdecisi berat kandili'nin trabzon’a, türkiye'ye ve tüm i̇slam alemine esenlik getirmesini diledi. 27 mart 2021 cumartesi 11:46 araban ilçesi belediye başkanı hasan doğru, berat kandili mesajında bu mübarek gece vesilesiyle, milletimizin her türlü dert ve sıkıntıdan beri olmasını diliyor. Kahramanmaraş büyükşehir belediye başkanı hayrettin güngör, berat kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Gaziantep’in Araban Ilçesi Belediye Başkanı Hasan Doğru, Berat Kandili Vesilesiyle Bir Kutlama Mesajı Yayımladı.

Başkan doğan mesajında, “gönüllerin merhamet dolduğu, sevginin, saygının, hoşgörünün ve birlikteliğin hakim olduğu ramazan ayının habercisi olan berat kandili ’ne ulaşmanın manevi iklimini yaşıyoruz. Başkan çiçek’ten berat kandili mesajı. “kutsal geceler, iman, ibadet ve düşünce bakımından kendimizi yenilememiz, geçmişimizi muhasebe etmemiz, geleceğimizi manen planlama ve ümitlerimizi tazelememiz için şüphesiz büyük bir fırsattır.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Ve Mhp Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, Berat Kandili Dolayısıyla Kutlama Mesajı Yayımladı.

Başkan zorluoğlu'dan, berat kandili mesajı. Belediye başkanı şuayyup çiçek yayınladığı mesajında ‘mübarek ramazan ayının habercisi olan berat kandili, üç aylar içerisinde yer alan mübarek gecelerden birisidir. Arapça kelime anlamı temize çıkma, aklanma olan ve her sene.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Berat Kandili Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

Kahramanmaraş büyükşehir belediye başkanı hayrettin güngör, berat kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Harran belediye başkanı mahmut özyavuz, berat kandili dolayısıyla yayımladığı mesajla tüm i̇slâm âleminin kandilini tebrik etti. Üç ayların ikincisi olan, 11 ayın sultanı mübarek ramazan ayının habercisi berat kandili vesilesi ile mesaj yayımlayan çat belediye başkanı melik yaşar, “gönüllerin merhamet dolduğu, insanların sabırlı, sevgi ve saygının hakim olduğu ramazan ayının habercisi.

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Berat Kandili Nedeniyle Yayınladığı Mesajında, “Bu Mübarek Günde Vatanımızın Ilelebet Korunmasını, Milletimizin Birlik Ve Beraberliğinin Daim Olmasını, Tüm İslam Coğrafyasının Huzur Içinde Yaşamasını Yüce Allah’tan Niyaz Ederim” Dedi.

Başkan kuş, içinde bulunduğumuz üç aylar içerisinde en mübarek gecelerden biri olan ve i̇slam dünyası için büyük önem taşıyan berat kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan güngör mesajında şu ifadelere yer verdi; Başkan örki, berat kandili’nin tüm i̇slam alemine hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Berat Kandili Dolayısıyla Yayımladığı Mesajla Tüm İslâm Âleminin Kandilini Tebrik Etti.

Başkan örki’den berat kandili mesajı. Ömer tarhan, berat kandili nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Viranşehir belediye başkanı salih ekinci,ramazan ayının müjdecisi olan berat kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *