Berat Kandili Programı

By | March 2, 2022

Berat Kandili Programı. Programda gecenin önemi ve briçok önemli konuya değinilecek. Ev sineması mavi bisiklet ev sineması saruhan ev sineması.

Berat Kandili Özel Programı 2016 TV
Berat Kandili Özel Programı 2016 TV from diyanet.tv

Berat kandili programı son dakika berat kandili programı haberleri ve berat kandili programı haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bunlar içki, kumar, fuhuş, yalan, gıybet, dedikodu, tembellik, cahillik, beceriksizlik gibi. Berat kandili özel programı 7 nisan 2020 salı günü saat 20.00’de diyanet tv’de.

Berat Kandili Programı Ile Ilgili 1 Haber Listeleniyor.

Trt 1 ekranlarında yayınlanacak berat kandili özel program 20.10'da ekranlara gelecek. Gecesidir.müslümanlar bu gece de allah’ın affetmesi ile günah yüklerinden kurtulacaklarını umarak berat kandili‘ni ihya ederler. Diyanet fetö raporu → ← regaip kandili özel programı 2017.

Trt 1 Berat Kandi̇li̇ne Özel Program İzle.

Berat kandili özel programını usta hoca necmettin nursaçan sunacak. Berat kandili'ne özel yayın yapacak tv'ler ve programlar müslüman âlemi için en hayırlı günlerden birisi daha geldi, çattı. Berat kandili özel programı 10 mayıs çarşamba 19.30'da diyanet tv'te.

Pazartesi Günü 30.04.2018 Tarihinde, Saat 20:00 Yapacağımız Berat Kandili Programına Hepinizi Bekliyoruz.

Berat gecesi'nde beş haslet vardır. Rızıklardan ecellere, doğumlardan hac yapacak hacıların sayısına kadar her şeyin belirlenip taksim edilmeye başlandığı bu gecede, günahlardan ve suçlardan affedilip beraat belgesi, af belgesi alma. Şimdiden hepinizin kandili mübarek olsun.

Bu Yıl Berat Kandili Özel Programını Diyanet İşleri Başkanlığı Düzenleyecek.

Tv kandil programı listesi tv kandil programı listesi. Berat kandili özel programı hazırlayan kanalları (trt 1, kanal 7, atv, show tv, kanal d, fox tv) ve saat kaçta yayınlanacakları, programın içerikleri. Pelin çift i̇le gündem ötesi;

Berat Kandili Tv Program Listesi.

Bunlar içki, kumar, fuhuş, yalan, gıybet, dedikodu, tembellik, cahillik, beceriksizlik gibi. Bu yayın trt 1'in yanı sıra trt diyanet ve trt avaz'da sizlerle olacak. Berat kandi̇li̇ programi ak parti elazığ kadın kolları i̇l başkanlığı tarafından berat kandili münasebetiyle bir program gerçekleştirildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *