Berat Kandiliniz Kutlu Olsun Mesajları

By | March 2, 2022

Berat Kandiliniz Kutlu Olsun Mesajları. Tüm camiamızın ve i̇slam aleminin mübarek berat kandili’ni kutlar, hayırla… Hem kısa hem de resimli kandil.

BERAT KANDİLİ KUTLU OLSUN KARTLARI Mesajlar, Dualar
BERAT KANDİLİ KUTLU OLSUN KARTLARI Mesajlar, Dualar from www.pinterest.com

Bakiler sevgiler adina nice dilekler vardir. En güzel berat kandili mesajları, kısa berat kandili mesajları, 2015 berat kandili mesajlari, beraat tebrik mesaji, kisa berat mesaji, 2015 beraat kandili sms, 2015 berat kandili resimli mesajlari, anlamli berat. Kandiller berekettir, umuttur, gözyaşıdır, yakarıştır, özlemdir.

Merhaba Arkadaşlar, Bugün 1 Haziran Berat Kandili.

En güzel berat kandili mesajları. Tüm i̇slam aleminin berat kandili kutlu olsun. • dul ve yetimlere yardım eden kimse, allah yolunda cihad eden ve gündüzleri oruç, geceleri ibadetle geçiren kimse gibidir.

Çünkü Bugün Beraat Kandili, Kandilin Mübarek Olsun.

Yazımızda indirip kolaylıkla gönderebileceğiniz 2022 resimlik berat kandili mesajları bulunmakla beraber kopyalayıp gönderebileceğiniz kısa ve yazılı şekilde hazır 2022 berat kandili. Berat, günahlardan arınma, af dileme gecesidir. Feyiz ve bereketle dolu günlerden biri olarak bilinen berat kandilinizi.

Tüm İslam Aleminin Ve Siz Sevgili Dostlarımın Berat Kandilinizi Kutlarım.

En güzel berat kandili mesajları, kısa berat kandili mesajları, 2015 berat kandili mesajlari, beraat tebrik mesaji, kisa berat mesaji, 2015 beraat kandili sms, 2015 berat kandili resimli mesajlari, anlamli berat. Edilen dualar, tövbeler bu gece kabul olunur. Hem kısa hem de resimli kandil.

* Güneşin Pembeliğiyle Doğan, Saflığıyla Süzülen, Herkese Nasip Olmayan Mutluluk Denen O En Güzel Duygu Hep Seninle Olsun.

Bugün ellerini semaya gönlünü mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Allah'ın sevgisine, rahmetine ve affına mazhar olmak için bu mübarek berat kandilinde gönlünü ve ellerini göğe. Bildiğim kadarıyla ramazan ayının geldiği ve şaban ayının yarısı gecesi 'dir.

Öncelikle Herkesin Kandili Kutlu Olsun.

Kardeşlik, dostluk, barış ve sevginin gecesi. Dualarınızın kabul olmasını diler, berat kandilinizi kutlarım. Bakiler sevgiler adina nice dilekler vardir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *