Miraç Kandili Mesajları Twitter

By | January 30, 2022

Miraç Kandili Mesajları Twitter. Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaslarini bile tebessüme çevirsin. The latest tweets from @mirackndili

Facebook, Twitter, Whatsapp ve Instagram için Miraç
Facebook, Twitter, Whatsapp ve Instagram için Miraç from www.posta.com.tr

Bu sayfamızda kandil gecelerinden en önemlilerinden birini daha hazırlıyoruz. Bir kar tanesi ol kandilimin ucuna. Facebook, twitter gibi sosyal ağlarda da paylaşabileceğiniz miraç kandili mesajları;.

23 Nisan 2017 11:57 Facebook

Peygamberin mirac’a yükseldiği kutsal günle ilgili diyanet’ten yapılan açıklamalar ise şöyle; En mukaddes kandil gecesidir miraç kandili. Gecesi 2022 yılı 27 şubat pazar gecesi mübarek miraç kandili… diyanet i̇şleri başkanlığı tarafından yayınlanan dini.

Üç Ayların Içinde Olan Miraç Kandili 2020 Yılında Yani Bu Sene Hicri Ayın 26 Recep 1441 Ayında Miladi Takvim Olarak Ta 21 Mart Cumartesi Gecesi Olarak Idrak Edeceğiz Inşaallah.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaslarini bile tebessüme çevirsin. Bugün 10 mart 2021 çarşamba miraç kandili. Mi̇raç kandi̇li̇ sözleri̇ ve mesajlari sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul, miraç.

Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.bu Günlerin Feyzi Üzerinize, Rahmeti Geçmişinize, Bereketi Evinize, Nuru Ahiretimize, Sıcaklığı Yuvamıza Dolsun.

Siz de dua dolu dileklerinizi kandil mesajları ile iletebilirsiniz. Miraç gecesinde i̇brahim (a.s) ile karşılaştım. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Bu Gece Kulun Yalvarış Ve Yakarışlarını Yüce Mevla'ya Sunacağı Ve O'nun Sonsuz Affından, Merhametinden, Iyiliğinden Bol Bol Yararlanacağı Umut, Huzur Ve Müjde Gecesidir.

Facebook twitter linkedin pinterest whatsapp. Sayfamızda en güzel miraç kandili mesajları, etkileyici miraç kandili mesajları, miraç kandili mesajları facebook, anlamlı miraç kandili mesajları yer alır. Vur ateiste, vur deiste, vur budiste göt olsun.

Avuçların Açıldığı, Gözlerin Yaşardığı, Ilahi Esintilerin Kalpleri Okşadığı Anın Bir Asra Bedel Olduğu Bu Gece Dualarda Birleşmek Dileğiyle Kandilinizi Kutlarım.

Bir kar tanesi ol kandilimin ucuna. Yüce allah mübarek miraç kandili hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın. Miraç kandili mesajları arasında hoşunuza giden ve beğendiğiniz sözleri dilerseniz kısa mesaj olarak tüm sevdiklerinize gönderebilir, dilerseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak takipçilerinizin miraç kandilini kutlayabilir tebrik edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *